BAŞKAN KÖSE İMAMOĞLU’ NU KARŞILADI

12.04.2024
5
BAŞKAN KÖSE İMAMOĞLU’ NU KARŞILADI

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde memleketi Trabzon’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu havaalanında karşıladı.

Ekrem İmamoğlu ile Fuat Köse arasında geçen samimi görüşmede, İmamoğlu rekor bir oyla göreve seçilen Başkan Köse’yi tebrik ederek başarılar diledi. Köse’de İmamoğlu’na “Hoş geldiniz” diyerek verdiği destekten dolayı teşekkür etti ve yeniden göreve seçilmesinden dolayı kendisini kutladı.

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse ile birlikte, Belediye Başkan Vekili Taner Yazıcı, CHP İl Başkanı Gökhan Şenyürek, Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, Görele Belediye Başkanı Hasbi Dede ve Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere’ de yer Ekrem İmamoğlu’nu karşılayanlar arasındaydı.

Havaalanında davul zurna eşliğinde çok sayıda partili tarafından coşkuyla karşılanan İmamoğlu’na sevgi gösterilerinde bulunuldu.

İBB Başkanı İmamoğlu topluluğa hitaben: “Zahmet ettiniz; herkese güzel bir Ramazan Bayramı diliyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpüyorum. Sizi yürekten kucaklıyorum; iyi ki varsınız.” dedi.